Installaties en machines voor metaalrecycling sinds 1999

Installaties voor metaalrecycling sinds 1999

Al meer dan 25 jaar ontwerpt en bouwt Zato recyclinginstallaties voor ferro- en non-ferrometalen. Ons uitgebreide assortiment installaties en machines biedt oplossingen op maat voor elke klant.

Dankzij de ruime ervaring van onze ingenieurs en de geavanceerde technologie in onze machines garanderen wij maatwerk en volledige ondersteuning.

Nieuws

23 september 2026

De combinatie van de tweeassige Blue Devil -shredder en de Blue Sorter ECS -scheidingslijn maakt een zeer nauwkeurige scheiding van non-ferrometalen mogelijk en levert verkoopklare Zorba op, zonder een hamermolen te installeren en dus zonder grondwerken of speciale vergunningen.

Sinds 1999 fabrikant van installaties voor metaalterugwinning

De oplossingen van Zato zijn 100% Made in Italy

Het volledige productieproces van de installaties van Zato vindt plaats op onze vestiging in Noord-Italië: van mechanisch en elektrisch ontwerp en de selectie van grondstoffen tot assemblage en testen. De zorg en precisie van ons team in elke productiefase zorgen ervoor dat iedere installatie aan de hoogste eisen op het gebied van kwaliteit, efficiëntie en duurzaamheid voldoet.

Dankzij onze doorlopende productie zijn installaties en machines snel leverbaar, waardoor klanten minder lang hoeven te wachten. De werkwijze van Zato garandeert hoogwaardige producten en een betrouwbare service voor klanten overal ter wereld.

Wij worden gedreven door de circulaire economie en het besef dat metalen als permanente materialen nooit opgebruikt raken, maar voortdurend worden getransformeerd.

Wij geloven dat het mogelijk is natuurlijke hulpbronnen te vernieuwen en klimaatneutraliteit te bereiken, economische groei te stimuleren, sociale inclusie te bevorderen en eerlijk en breed gedeeld welzijn te waarborgen in de gemeenschappen waarin wij actief zijn.


60

Landen

2

Vestigingen

Verkoop- en servicenetwerk in 60 landen
Vestigingen:
Europa, Prevalle (BS) – Italië
USA · Hebron, KY

Laten we samen uw recyclingoplossing ontwerpen

Vertel ons welk materiaal u verwerkt en wat uw doelstellingen zijn. Wij helpen u de juiste oplossing te kiezen.

Spreek met een specialist

Blue Shark

Hamermolens voor metaal

Ons assortiment hamermolens voor metaal is ontworpen voor het verkleinen van ferro- en non-ferroschroot en levert betrouwbare resultaten op het gebied van volumevermindering, zuiverheid en eindproductkwaliteit. De drie Blue Shark-modellen FP 12.10, 16.13 en 19.22 bieden vermogens van 315 tot 2.200 kW en capaciteiten van 4 tot meer dan 60 t/u. Onze schroothamermolens kunnen worden gecombineerd met Blue Devil-voorshredders en Blue Sorter-scheidingslijnen, zodat één operator het volledige recyclingproces kan beheren.

Download PDF Blue Shark (EN)
Blue Shark
KenmerkBlue Shark 12.10Blue Shark 16.13Blue Shark 19.22
Totaalgewicht37,5 t131 t210 t
Motorvermogen315 kW – 450 kW900 kW / 1220 HP1500 kW – 2200 kW
Aandrijvingelektrischelektrisch/dieselelektrisch
Hoogte4.7 m5.8 m7.5 m
Breedte7.4 m11.3 m17 m
Diepte3.2 m15 m13.6 m
Rotordiameter met uitgeklapte hamers1.2 m1.6 m1.9 m
Rotorbreedte1 m1.3 m2.2 m
Transmissieriemaandrijving, koppeling met vaste vullingcardanaandrijving, vloeistofkoppeling met variabele vullingcardanaandrijving, vloeistofkoppeling met variabele vulling
Blue Devil – Blue Storm

Blue Devil – Blue Storm

Industriële tweeassige shredder

Onze tweeassige shredder is ontworpen voor het verkleinen van ferro- en non-ferroschroot, met een dubbel resultaat: minder volume en de mogelijkheid om de verschillende metaalfracties vervolgens te scheiden met Blue Sorter-lijnen. De industriële tweeassige shredders zijn verkrijgbaar als Blue Devil en Blue Storm en onderscheiden zich door hun robuuste staalconstructie, lage stof- en geluidsemissies en inzetbaarheid als voorshredder ter bescherming van hamermolens. Inbedrijfstelling binnen één week, zonder grondwerken.

KenmerkBlue DevilBlue Storm
Totaalgewicht65 t (inclusief container)39 t
Volume invoertrechter7m34,5m3
Gewicht as met messen7,6 t4,5 t
Verschillend toerental van de assensnel 6 rpm – langzaam 3 rpm3.5 rpm – 4.5 rpm
Aantal messen6078
Mesafmetingen (breedte)180 mm150 mm
Containergewicht9 t–
Vermogen (op de assen)1×400 kW elektrisch – wereldwijd / 1×480 kW – VS / 483 kW diesel1 X 315 kW
Aandrijvingelektrisch / dieselelektrisch

Blue Marlin

Industriële eenassige shredder

Onze eenassige Blue Marlin-shredder verkleint volumineus materiaal en bereidt het voor op verdere scheiding en sortering. De zeven zorgen voor een gelijkmatige korrelgrootte, hoge dichtheid en een uitstekende vrijmaking van verontreinigingen. De industriële eenassige Blue Marlin-shredder onderscheidt zich door hoogwaardige componenten, Load Sensing-software die de verwerking van verschillende materialen optimaliseert en uitstekend toegankelijke slijtdelen. Met een vermogen van 355 kW en een invoertrechter van 11,5 m³ is hij geschikt voor aluminiumprofielen, UBC en elektrische kabels.

Download PDF Blue Marlin (EN)
Blue Marlin
KenmerkBlue Marlin
Gewicht45 t
Geïnstalleerd rotorvermogen355 kW
Volume invoertrechter11,5 m³
Type toevoerduwerzwenkend
Aandrijvingelektrisch
Rotorgewicht11 t
Rotorlengte2900 mm
Rotordiameter840 mm
Rotortoerental20 rpm
Mesafmetingen120x120x60 mm
Blue Sorter

Blue Sorter

Installaties voor metaalscheiding

Onze Blue Sorter-lijnen sorteren efficiënt alle metalen die vrijkomen na verwerking door eenassige en tweeassige shredders en hamermolens. Achter de verkleiningsinstallaties scheiden ze ijzer, aluminium, koper, messing en andere legeringen en zetten ze gemengde afvalstromen om in grondstoffen die klaar zijn voor de metaalmarkt. De nauwkeurigheid van de sortering bepaalt de kwaliteit van het eindproduct: hoe preciezer de scheiding, hoe hoger de waarde van het teruggewonnen materiaal. Het assortiment omvat twee lijnen, voor ferro- en non-ferrometalen. Dankzij de modulaire opbouw kunt u beginnen met een basisoplossing met uitsluitend magnetische scheiding en deze stapsgewijs uitbreiden naargelang de behoeften van uw bedrijf.

Cayman – Railbreaker

Sloopscharen

Al meer dan twintig jaar ontwerpen en produceren wij hydraulische sloopscharen voor de recycling van middelzwaar en zwaar ferro- en non-ferroschroot. De Cayman-serie verkleint efficiënt stalen en aluminium staven, profielen en volumineus schroot en bevordert de terugwinning van recyclebare materialen en reststoffen. De in Italië geproduceerde Cayman-scharen met innovatieve snijgeometrie zijn verkrijgbaar in 8 modellen van 650 tot 9.500 kg, voor graafmachines van 4 tot 110 ton. Het assortiment wordt aangevuld met de Railbreaker voor het knippen van spoor- en tramrails.

Cayman – Railbreaker

Cayman

Kenmerk06R10R20R30R40R50R70R90R
Gewicht – kg6501100210030004450580078009500
C – Lengte – mm16631920261029603390382541104485
A – Bekopening – mm370430585625735780890970
B – Diepte – mm334410585595750820960997
Gewicht graafmachine, giekmontage – t4-67-1014-1820-2824-3534-5040-6060-80
Gewicht graafmachine, lepelsteelmontage – t6-910-1218-2728-3939-5051-6570-9091-110
Werkdruk knippen – bar250-300350-380350-380350-380350-380350-380350-380350-380
Olieopbrengst knippen – l/min130-150150-180150-180200-250250-300350-400450-500650-700
Werkdruk rotatie – bar100-110100-110100-110100-110100-110100-110120-140140-160
Olieopbrengst rotatie – l/min1515282828455060

Railbreaker

KenmerkRB20RRB40R
Gewicht zonder adapterplaat – kg20004400
A – Lengte zonder adapterplaat – mm23002850
B – Bekopening – mm190215
C – Diepte – mm210210
Knipkracht bij het centrale scharnier – t460950
Knipkracht aan de punt – t288480
Gewicht graafmachine, giekmontage – t10-1525-35
Gewicht graafmachine, lepelsteelmontage – t18-2739-50
Werkdruk knippen – bar300-320300-320
Olieopbrengst knippen – l/min200-250350-400
Werkdruk rotatie – bar100-110100-110
Olieopbrengst rotatie – l/min2525

Welke oplossing past bij uw materiaal?

Vertel ons wat u nodig heeft – wij helpen u de juiste machine of een complete recyclinginstallatie te vinden.

Vraag meer informatie aan

Service: altijd aan uw zijde, in elke fase van de levensduur van uw Zato-installatie

Wij voeren elke serviceactiviteit uit met een duidelijk doel: de beschikbaarheid, prestaties en energie-efficiëntie van uw machines maximaliseren. Van de eerste planning tot de dagelijkse exploitatie biedt ons team uitgebreide, snelle en op maat gemaakte ondersteuning.

Zato Service ondersteunt elke fase van de levensduur van uw verkleinings- en scheidingsinstallaties: van inbedrijfstelling en storingsondersteuning tot preventief onderhoud en levering van originele onderdelen. De service beperkt stilstand, beschermt uw investering en waarborgt bedrijfscontinuïteit, ook op de meest afgelegen markten.

Hoe kunnen wij u helpen?

Commissioning

Zato Service
INBEDRIJFSTELLING

Planning, installatie en inbedrijfstelling van de machine, technische opleiding van operators en een vast contactteam voor elke fase. Het team van Zato analyseert vooraf de opstelling, bewegingsruimte, dataverbindingen en logistiek op locatie, zodat de installatie bij aankomst klaar is voor de opstart en de productie sneller kan beginnen.

  • Planning met de klant
  • Inbedrijfstelling en installatie
  • Opleiding
During operation / In life

Zato Service
TIJDENS GEBRUIK / LEVENSDUUR

Ondersteuning gedurende de volledige levensduur van de installatie: directe hulp bij storingen, preventief onderhoud op basis van werkelijke machinegegevens, operationeel toezicht en actief veiligheidsbeheer. Het eerste technische contact vindt doorgaans binnen enkele minuten plaats en in 90% van de gevallen kan het probleem op afstand worden opgelost.

  • Correctief onderhoud
  • Preventief onderhoud
  • Operationeel toezicht
  • Veiligheid van installaties
Product

Zato Service
PRODUCT

Gecertificeerde originele onderdelen, revisie van versleten componenten volgens de specificaties van de fabrikant en digitale bewaking in realtime. Een voorraadnetwerk verspreid over meerdere regio’s wereldwijd garandeert de beschikbaarheid van essentiële onderdelen en snelle levering, ook van de meest kritieke componenten.

  • Originele onderdelen
  • Wereldwijde beschikbaarheid
  • Revisie
  • Software en toevoerduwer
Team

Zato Service
TEAM

Intern opgeleide gespecialiseerde technici met directe ervaring met elk Zato-machinemodel en elke configuratie. Zij werken dagelijks aan installaties die overeenkomen met die van onze klanten, voeren werkzaamheden op afstand en ter plaatse uit en bieden meertalige ondersteuning (Italiaans, Engels, Spaans en Frans) met internationale dekking.

  • Expertise van het team
  • Werkwijze
  • Zato-serviceteam

Zato-productvideo’s

Van de verwerking van specifieke schrootsoorten tot complete recyclinginstallaties voor ferro- en non-ferrometalen: ontdek de wereld van Zato via onze video’s!

YouTube-kanaal

Zato | De revolutie van de Zato Blue Devil-voorshredder in Finland

Belgische marktleider in aluminiumrecycling vernieuwt zijn machinepark met Zato-shredders

Blue Devil: veelzijdigheid in industriële verkleining

De perfecte combinatie: Blue Devil-tweeassige shredder, Blue Shark-hamermolen en Blue Sorter-sorteerlijn

De ideale schrootwerf: Access Metal Recycling kiest voor industriële Zato-shredders

Meer dan alleen aluminium! Blue Marlin is een shredder voor meerdere materialen, geschikt voor alle behoeften bij de verwerking van licht schroot

Veelgestelde vragen

Blue Devil

Hoe verhoogt u de productiviteit van een hamermolen?

De productiviteit van een hamermolen neemt aanzienlijk toe wanneer het toegevoerde materiaal homogeen en voorbehandeld is. Met een tweeassige shredder kan het schroot worden verkleind, kunnen niet-verkleinbare materialen worden verwijderd en kan een gelijkmatige materiaalstroom worden gegarandeerd. Dit verkort de verblijftijd in de maalkamer, verlaagt het risico op stilstand en verlengt de levensduur van de interne componenten.

Hoeveel dagen duurt de installatie van een industriële shredder?

De installatie duurt doorgaans drie werkdagen: plaatsing, mechanische en elektrische aansluiting en functionele controle.

De vierde dag is gereserveerd voor bedrijfstests met het eigen materiaal van de klant, onder toezicht van onze technici.

Blue Shark

Wat is de meest compacte hamermolen op de markt?

In tegenstelling tot traditionele molens, die lange transportbanden nodig hebben om materiaal door zwaartekracht toe te voeren, onderscheidt onze hamermolen zich door zijn compacte constructie. Dankzij de trechter en hydraulische toevoerduwer zijn hellende transportbanden niet nodig. Dit verkleint de benodigde ruimte en verlaagt de onderhoudskosten. De oplossing maakt installatie in beperkte ruimtes mogelijk met behoud van hoge prestaties.

Welk type molen wordt aanbevolen voor aluminiumverwerking in combinatie met LIBS-technologie?

Voor optimale scheiding met LIBS-technologie is het essentieel dat verontreinigingen goed van het aluminium worden vrijgemaakt. Een eenassige shredder (Blue Marlin) is hiervoor bijzonder geschikt dankzij de nauwkeurige controle van de korrelgrootte en de geringe vorming van fijne deeltjes, waardoor het materiaal goed toegankelijk blijft voor verdere verwerking. Bij hoeveelheden boven 10–15 t/u is een hamermolen een betere keuze vanwege de hogere doorvoercapaciteit. In beide gevallen wordt voorbehandeling met een tweeassige shredder (Blue Devil) aanbevolen om verpakkingen te openen, niet-verkleinbare materialen te verwijderen en het vervolgproces te optimaliseren.

Blue Sorter

Hoe optimaliseert u de terugwinning van Zorba?

Efficiënte terugwinning van Zorba begint met de juiste verkleiningstechnologie. Een hamermolen maakt non-ferrometalen optimaal vrij, vergeleken met alternatieven zoals tweeassige of eenassige shredders die alleen voor eenvoudigere materialen geschikt kunnen zijn. Nadat ferrometalen met magneten zijn afgescheiden, wordt de terugwinning van Zorba – een mengsel van aluminium, koper, zink, messing en andere metalen – geoptimaliseerd door de beste scheidingstechnologieën te combineren, zoals wervelstroomscheiders, Z-Box en optische sensoren. Ervaring met het ontwerpen van complete lijnen en slimme integratie van deze oplossingen zorgen voor maximale zuiverheid en waarde van het teruggewonnen materiaal.

Kan ik beginnen met een eenvoudigere recyclinginstallatie en deze later uitbreiden zonder alles te vervangen?

Ja, onze oplossingen zijn modulair ontworpen en daardoor bijzonder geschikt voor metaalrecyclinginstallaties. U kunt beginnen met een eenvoudiger systeem, bijvoorbeeld een tweeassige shredder, en later reinigingslijnen of hamermolens toevoegen wanneer volumes en behoeften toenemen. In tegenstelling tot losse systemen, die later vaak moeilijk te integreren zijn, maken onze technologieën stapsgewijze groei mogelijk zonder bestaande machines te vervangen. Deze aanpak garandeert schaalbaarheid, optimale investeringen en bedrijfscontinuïteit op lange termijn.

Vul het formulier in, wij reageren zo snel mogelijk!

    Uw aanvraag wordt verzonden naar sales@zato.it
    Akkoord met de privacyverklaring*